JASEŁKA 2023

26 stycznia w naszym domu wystąpiły dzieci z Przedszkola Nr 1 w Cieszynie, które przedstawiły Jasełka. Mieszkańcom bardzo podobała się historia o narodzeniu Jezusa, którą zaprezentowały dzieci ubrane w piękne stroje. Na zakończenie całej grupie podarowane zostały upominki wykonane przez naszych Mieszkańców na zajęciach w pracowni terapii zajęciowej. Dzieci natomiast wręczyły laurki i złożyły życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

SPOTKANIE Z POEZJĄ I PIOSENKĄ 2023

18 stycznia w jadalni naszego domu wystąpiły Panie: Krystyna Kurzyca - cieszyńska poetka i Aniela Skrobarczyk - wokalistka. Występ zorganizowany został przez uczniów LOTE realizujących projekt społeczny "Sztuka na wynos" w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii". W świątecznym nastroju Panie przedstawiły swoją twórczość - wiersze przeplatane piosenkami i wspólną zabawą przy kawie, herbacie i ciasteczkach.

ODWIEDZINY MIESZKAŃCÓW

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” od dnia 21.02.2022r. zaprasza do odwiedzania Mieszkańców w naszym Domu. Prosimy o zapoznanie się z PROCEDURĄ ODWIEDZIN i kontaktowanie się w tej sprawia z pracownikami działu socjalno-terapeutycznego pod numerem telefonu 33 8521761 wew. 117 lub 124.

 załącznik 1. Procedura odwiedzin Mieszkańców PDPS „Pogodna Jesień”

NFZ - projekt

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” w Cieszynie, przy              ul. Korfantego 1 współrealizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

„Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz  bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”

Grant mieści się w ramach Programu Operacyjnego Widza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.

Środki o wartości 53 127,44  zł. zostały pozyskane za pośrednictwem Narodowego Funduszy Zdrowia i są przeznaczone dla pielęgniarek, które              ze względów bezpieczeństwa i ograniczenia ryzyka zakażenia COVID-19               w okresie od 01.05.2020 r. do 13.12.2020 r. pozostawały w zatrudnieniu                    w jednym miejscu pracy oraz na dofinansowanie zakupu środków ochrony osobistej i środków do dezynfekcji dla personelu.

 

ODWIEDZINY MIESZKAŃCÓW

 ODWIEDZINY MIESZKAŃCÓW POWIATOWEGO DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ „POGODNA JESIEŃ” JUŻ MOŻLIWE.

 

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” informuje, że od dnia 15.06.2021r. są możliwe odwiedziny Mieszkańców w naszym Domu. Prosimy o zapoznanie się z PROCEDURĄ ODWIEDZIN i kontaktowanie się w tej sprawia z pracownikami działu socjalno-terapeutycznego pod numerem telefonu 33 8521761 wew. 117 lub 124.

 

 

załącznik 1. Procedura odwiedzin Mieszkańców PDPS „Pogodna Jesień”

                  2. Procedura urlopowania Mieszkańców PDPS „Pogodna Jesień”