Piknik w Czeskim Cieszynie 2022

22 czerwca, na zaproszenie Centrum sociálních slużeb w Czeskim Cieszynie, nasi mieszkańcy wzięli udział w festiwalu piosenki „Cieszyński mikrofon". Podczas pikniku w ogrodzie mieliśmy przyjemność bawić się wraz z zaprzyjaźnionymi domami pomocy z Polski i Czech.

Silver Silesia 2022

13 i 14 czerwca wraz z mieszkańcami uczestniczyliśmy w Targach Seniora w Bielsku-Białej, podczas których zaprezentowaliśmy prace powstałe w pracowniach terapii zajęciowej.

Spotkanie z pieśnią chrześcijańską 2022

8 czerwca mieliśmy przyjemność gościć panie: Annę Dorighi i Halinę Macura, które zaprezentowały mieszkańcom swoje interpretacje pieśni chrześcijańskich. Po koncercie spędziliśmy wspólnie miło czas w kawiarni na wspólnych rozmowach.

Piknik w ogrodzie 2022

W poniedziałek, 7 czerwca 2022, odbył się w naszym ogrodzie piknik z tradycyjnym smażeniem  jajecznicy z okazji Zielonych Świątek.

PRACOWNIA PLASTYCZNA WYREMONTOWANA!

Z radością informujemy, że w maju 2022 roku zakończone zostały prace remontowe pracowni plastycznej. Inwestycja  objęła remont dachu i wnętrza pracowni. Mamy nadzieję, że nasi mieszkańcy z przyjemnością będą  przebywać w nowym wnętrzu, co przyczyni się do powstania ciekawych prac i rozwijania twórczych inspiracji.